Магазин ТМ Sivash
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

Про ВОДООЧИСНИКАХ ПІД ТОРГОВИМИ МАРКАМИ «Coolmart» (Кулмарт) І «NEOS» (НЕОС)

Про ВОДООЧИСНИКАХ ПІД ТОРГОВИМИ МАРКАМИ «Coolmart» (Кулмарт) І «NEOS» (НЕОС)

Про ВОДООЧИСНИКАХ ПІД ТОРГОВИМИ МАРКАМИ «Coolmart» (Кулмарт) І «NEOS» (НЕОС)


Вищим пріоритетом в житті є Здоров'я Людини. А краеуголь-ним каменем його Здоров'я - є Якісна Вода, що наближається за своїми властивостями до природної воді.
Саме завдання забезпечення побуту наших співгромадян Чистою Водою з природними властивостями, дозволяє Екологічний Проект «Чиста Вода – Здоров'я Людини», що проводиться в Україні з 1997 року Науково-Виробничим Комплексом «Едем».
В рамках цього Проекту з Республіки Корея імпортуються унікальні побутові прилади для доочищення питної води накопичувального типу – водоочисники під торговими марками «Coolmart» (Кулмарт) і «NEOS» (НЕОС). Аналогів цього типу водоочистителям в Україні досі не з'явилося.
Високі якісні показники води, які набуває умовно питна вода, проходячи через ці водоочисники, досягаються завдяки багаторівневій її обробці – у водоочисниках Кулмарт – 5 рівнів, а в водоочисниках НЕОС – 6 рівнів.
В водоочистителях НЕОС, 6-ой уровень водоподготовки обеспечивает умя-гчение воды за счет использования ионообменных смол, через которые проходит вода после прохождения уровня фильтрации. Но это новое качество требует дополнитель-ного обслуживания водоочистителя, путем периодического (рекомендуется один раз в месяц) восстановления свойств умягчения ионообменных смол. Порядок обслуживания подробно изложен в Руководстве пользователя водоочистителем.
Водоочистителями НЕОС рекомендуется пользоваться в тех регионах, где вода жесткая, например, из скважин, либо тем людям, кому нравится мягкая вода.
Користуючись цими водоочистителями, можна умовно питної води, використовуваної з водопроводу, бювету або з якої-небудь свердловини, отримувати чисту і корисну для людського організму воду. Кожен ковток такої води забезпечує омолодження організму на клітинному рівні, завдяки тому, що при наборі води з водоочисника вона структурується за допомогою магнітного поля, в структури, які характерні для здорового організму людини.
Високі споживчі властивості, зручність експлуатації, гарний дизайн – усе це дозволило віддати перевагу тисячам наших співгромадян водоочистителям Кулмарт або НЕОС, які працюють як джерела Чистої води в сім'ях і на роботі з 1997 року. Працездатність водоочисників регулярно підтримується шляхом придбання до них відповідних Комплектів Змінних Фільтрів.
При постійному користуванні водоочистителями Кулмарт або НЕОС, відносна вартість підготовленої у них якісної води буде становити від 29-ти до 56-ої коп./літр.
Для більш детальної інформації та вирішення питання про придбання водоочисників, перейдіть до каталогу магазину.

                                                    КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ «Coolmart» (Кулмарт) І «NEOS» (НЕОС)